BIP
3 FLOTYLLA OKRĘTÓW
Aktualności
Morze to życie
04.06.2019
Marynarze 3. Flotylli Okrętów wezmą jutro, 5 czerwca, udział w akcji sprzątania plaży w Gdyni - Redłowie. Akcja ma na celu podnoszenie świadomości przyrodniczej i ekologicznej społeczeństwa.

 

Marynarze chcą zwrócić uwagi Polaków na problem zanieczyszczenia Morza Bałtyckiego oraz pokazać jak nasze codzienne postępowanie na nie wpływa. Projekt pod nazwą „Morze to życie”, którego organizatorem jest Ministerstwo Obrony Narodowej i Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych realizowany jest w ramach działań związanych z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Rozwoju. Jego celem jest chronić oceany, morza i zasoby morskie oraz wykorzystywać je w sposób zrównoważony. Założeniami projektu jest podnoszenie świadomości przyrodniczej i ekologicznej społeczeństwa, oraz integracja środowiska wojskowego i cywilnego.

Zapraszamy wszystkich, którym zależy na ekologii, aby 5 czerwca 2019 r. o godzinie 10.00 wzięli udział w akcji sprzątania plaży wraz z marynarzami 3. FO i młodzieżą ze Szkoły Podstawowej w 34 w Gdyni (zbiórka na Polance Redłowskiej o godz. 09.30).


GALERIA


 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych