3 FLOTYLLA OKRĘTÓW
Mistrzostwa 3. Flotylli Okrętów w tenisie stołowym
08.03.2018
W dniach 6-8 marca br., w hali sportowej Komendy Portu Wojennego Gdynia odbyły się Mistrzostwa 3. Flotylli Okrętów w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 38 zawodników reprezentujących 6 jednostek wojskowych podporządkowanych gdyńskiej Flotylli

Mistrzostwa, zgodnie z regulaminem współzawodnictwa sportowego 3. Flotylli Okrętów, rozegrano w formie turnieju indywidualnego i zespołowego. W ramach rozgrywek indywidualnych zawodnicy startowali w trzech kategoriach: kobiet oraz mężczyzn do 35 lat i powyżej 35 lat. Zmagania kobiet rozegrano w formule open. Najlepsi okazali się marynarze z Dywizjonu Okrętów Bojowych, którzy zdeklasowali rywali we wszystkich możliwych konkurencjach.

Pierwsze miejsce wśród kobiet wywalczyła zawodniczka reprezentująca Dywizjon Okrętów Bojowych – st. mar. Alicja Serdak. W kategorii mężczyzn do 35 lat, triumfował mar. Jarosław Mras z Dywizjonu Okrętów Wsparcia, a w kategorii powyżej 35 lat zwyciężył chor. mar. Kacper Konkol z Dywizjonu Okrętów Bojowych.
W klasyfikacji zespołowej I miejsce zajęła reprezentacja Dywizjonu Okrętów Bojowych, przed Dywizjonem Okrętów Wsparcia i zdobywcą III miejsca – 43. Batalionem Saperów.

Po zaciętej, sportowej rywalizacji, a co najważniejsze - prowadzonej w duchu „fair-play”, klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco: