BIP
3 FLOTYLLA OKRĘTÓW
Aktualności
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Judo
17.06.2018
W piątek, 15 czerwca, w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Judo. W zmaganiach o tytuł mistrza walczyło 54 zawodników i zawodniczek reprezentujących służby mundurowe.

Do rywalizacji w Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Judo przystąpili zawodnicy reprezentujący Policję i inne zaproszone służby mundurowe. W tegorocznych edycji mistrzostw rywalizowali ze sobą zawodnicy z poszczególnych jednostek organizacyjnych Policji, Służby Ochrony Państwa, Służby Więziennej, Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojska Polskiego. Reprezentacja Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, w skład której weszli m. in. przedstawiciele Marynarki Wojennej:

- kmdr ppor. Jarosław Poździk – Regionalne Centrum Informatyki Gdynia,
- por. mar. Mateusz Morawiec – 8. Flotylla Obrony Wybrzeża,
- mł. chor. mar. Maciej Podgórny – 3. Flotylla Okrętów,
- bosm. podchor. Roman Błoński – Akademia Marynarki Wojennej,

po ciężkich walkach zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, przed policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz reprezentacją Służby Więziennej.

 

Najlepszą zawodniczką mistrzostw okazała się przedstawicielka Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, natomiast najlepszym zawodnikiem reprezentant Wojska Polskiego kmdr ppor. Jarosław Poździk, wielokrotny mistrz Wojska Polskiego w tej dyscyplinie.Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych