3 FLOTYLLA OKRĘTÓW
Mistrzostwa MW w biegach na orientację
21.09.2018
Przez trzy dni (18-20 września) na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, rozegrane zostały Mistrzostwa Marynarki Wojennej RP w biegach na orientację. Pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej zdobyła 3. Flotylla Okrętów.

Zawody odbyły się w Gdańsku Osowej. Wystartowały w nich drużyny z takich jednostek jak: 3. Flotylla Okrętów, 8. Flotylla Obrony Wybrzeża, Centrum Szkolenia MW, a także połączone zespoły 6 Ośrodek Radioelektroniczny wraz z Dywizjonem Zabezpieczenia Hydrograficznego oraz Brygada Lotnictwa MW wraz z Regionalnym Centrum Informatyki Gdynia.

Biegi na orientację rozegrane zostały w pięciu kategoriach wiekowych (w tym cztery mężczyzn oraz jedna kobiet). Zawodnicy 3. Flotylli Okrętów zdominowali zawody wygrywając w trzech kategoriach