3 FLOTYLLA OKRĘTÓW
Mistrzostwa Wojska Polskiego w pływaniu
03.12.2018
W dniach 26-30 listopada, w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym w Zakopanem rozegrane zostały Mistrzostwa Wojska Polskiego w Pływaniu.

Mistrzostwa pływaków zakończyły tegoroczne współzawodnictwo w sporcie powszechnym w Siłach Zbrojnych RP. Wzięło w nich udział ponad 100 zawodników skupionych w 11 zespołach z całych Sił Zbrojnych RP. Pływacy reprezentacji Marynarki Wojennej wywalczyli w rywalizacji indywidualnej 5 brązowych medali, a w klasyfikacji zespołowej zajęli 8 miejsce.

Wyniki reprezentacji MW:

• 50 m stylem grzbietowym mężczyzn do 35 lat 3 miejsce – mar. Krzysztof Urbański (27,88)
  • 50 m stylem grzbietowym mężczyzn powyżej 35 lat 3 miejsce st. chor. mar. Tomasz Zapalski (33,76)
  • 50 m stylem motylkowym mężczyzn powyżej 35 lat 3 miejsce st. chor. sztab. Dariusz Morawiec (29,71)
  • 100 m stylem grzbietowym mężczyzn do 35 lat 3 miejsce mar. Krzysztof Urbański (62,13)