BIP
3 FLOTYLLA OKRĘTÓW
Aktualności
Marynarskie spotkania wigilijne
20.12.2018
W czwartek (20 grudnia) w dowództwie 3. Flotylli Okrętów w Gdyni odbyło się spotkanie wigilijne. Kadra, pracownicy dowództwa, przedstawiciele podległych jednostek, a także byli dowódcy Flotylli i zaproszeni goście podzielili się opłatkiem.

Spotkania opłatkowe odbywają się we wszystkich jednostkach i na okrętach 3. Flotylli Okrętów. Kadra i pracownicy Resortu Obrony Narodowej dowództwa gdyńskiej Flotylli oraz przedstawiciele podległych jednostek spotkali się na marynarskiej wigilii. Życzeniami spokoju, radości i rodzinnego ciepła na okres Świąt Bożego Narodzenia rozpoczął wigilijne spotkanie dowódca 3. Flotylli Okrętów, kmdr Mirosław Jurkowlaniec. Po odczytaniu przez kapelana 3. FO, kpt. Artura Samsela, fragmentu Pisma Świętego oraz poświęceniu opłatków, wszyscy wspólnie odśpiewali jedną z najstarszych polskich kolęd „Lulajże Jezuniu”.

Spotkanie opłatkowe zakończyło tradycyjne łamanie się opłatkiem oraz wzajemne składanie życzeń świąteczno-noworocznych. Wśród bardzo osobistych i tradycyjnie świątecznych życzeń, nie zabrakło tych związanych z sukcesem zawodowym. Spotkanie uświetnił koncert kolęd w wykonaniu Zespołu „3 na morskiej fali”, który zaśpiewał kolędy wprowadzając wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.


GALERIA

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych